WatchGuard, Yeni Masaüstü Güvenlik Duvarı Serisi ile Küçük, Orta ve Dağıtık Yapıdaki Ofis Ortamlarına Basitleştirilmiş, Esnek Güvenlik Getiriyor

0
88

Yeni Firebox T Serisi, yüksek HTTPS performansı, gelişmiş güvenlik hizmetleri, entegre SD-WAN, PoE ve daha fazlasını sunuyor

WatchGuard’ın yeni masa üstü güvenlik duvarları, gelişmiş iş hacmi ve gelişmiş HTTPS trafik tarama performansı sağlamak için üretilmiştir. Günümüzün organizasyonları, kapsamlı bir güvenlik hizmetleri setinin yanı sıra sürekli artan iş hızına ayak uydurmak zorundadır. Yeni T Serisi güvenlik duvarları, Gateway Antivirüs, içerik ve URL filtreleme, antispam, IPS, uygulama kontrolü, Sandbox, uç nokta güvenliği ve daha fazlasını küçük ve orta ölçekli kuruluşlara, yönetilen hizmet sağlayıcılarına (MSP) performansdan feragat etmeden, kolayca kullanmalarına imkan verir.

Zero-Touch Deployment özellikli SD-WAN – T Serisi Firebox’lar, entegre SD-WAN özelliği ile birlikte esnekliği ve kolay optimizasyonu bir arada sunuyor. Yerleşik, merkezi ve katılımsız SD-WAN işlevselliği ile bu cihazlar kuruluşların pahalı MPLS veya 4G / LTE bağlantılarına olan ihtiyacı azaltmalarını sağlar.

PoE+ – Firebox T40 ve T80, sırasıyla bir port ve iki port ile entegre PoE özelliğine sahiptir. Bu, kuruluşların güvenlik kameraları, VoIP telefonları ve kablosuz erişim noktaları gibi çevre birimlerine güç sağlamalarını sağlar.

IntelligentAV(Yapay Zeka Antivirüs) – T40 ve T80’de bulunan IntelligentAV, sürekli gelişen sıfırıncı gün kötü amaçlı yazılımlara karşı daha iyi savunma sağlamak için bir makine öğenme teknolojisinden yararlanıyor. İmza tabanlı AV çözümleri yalnızca bilinen tehditleri algılayabilse de, IntelligentAV tehditleri yayınlanmadan aylar önce tahmin etmeyi mümkün kılar. Yeni T serisi cihazlar ile birlikte artık küçük ve orta ölçekli işletmeler de yapay zeka antivirüsün avantajlarından faydalanabilecek.

Otomasyon – WatchGuard’ın yeni masa üstü cihazları, BT departmanlarının, güvenlik ekiplerinin ve MSP’lerin daha azıyla daha fazlasını yapmasını sağlamak için özünde otomasyonla oluşturulmuştur. Kullanıcılar T Serisi cihazlarını buluttan yapılandırabilir, tehdit imzalarını güncelleyebilir, kötü amaçlı yazılımları tespit edebilir ve ortadan kaldırabilir.

BİR CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı buraya yazın